Tags Posts tagged with "e zhvesh dhe më pas i bën…"

Tag: e zhvesh dhe më pas i bën…

VIDEO/ Enca çmend fansin e saj, e zhvesh dhe më pas...

Këngëtarja Enca nuk është përmbajtur në një skenë ditën e djeshme në Shkodër ku ka mbajtur koncert. Një djalë, i cili duket adoleshent nuk i...