VERA NA SJELL NJE GRIDE TE NDRYSHUAR

VERA NA SJELL NJE GRIDE TE NDRYSHUAR

460
0

Transformohet Grida Duma, ish-deputetja bën ndryshimin drastik në pamje

Ish-deputetja e PD, Grida Duma është padyshim një nga femrat më të bukura të politikës shqiptare.

Përtej axhendës politike, Duma është komentuar vazhdimisht për stilin e saj. Ndërkohë, ajo që ka qenë gjithnjë unike në tiparet e Gridës, janë flokët e saj të errët.

Mirëpo, së fundmi ish-deputetja ka bërë ndryshimin drastik në pamjen e saj. Është parukieri i saj, që ka publikuar fotot e Dumës, ku bie në sy transformimi.

Demokratja shfaqet me ngjyrën e flokëve të ndryshuar.  Ajo ka zgjedhur këtë herë ngjyrën lajthi dhe duket mjaft në formë.

Po ju si e vlerësoni pamjen e re të ish-deputetes?