Veç pak orë pas përleshjes, Gold Ag shkon në vendin e krimit...

Veç pak orë pas përleshjes, Gold Ag shkon në vendin e krimit (Foto)

1114
0

gg_1473848174-6042421

Dje ndodhi një përleshje mes dy reperëve Cozman dhe Noizy, ku i plagosur mbeti reperi Varrosi dhe Noizy, por ky i fundit më lehtë.

Nuk la kush ka reaguar e pa komentuar lidhur me këtë përleshje. E ai që heshti ishte reperi Gold AG, i cili kohe me parë kishte prishur raportet me Noizyn, raporton Periskopi.com

Ndërsa sot Gold AG ka vendosur t’i jap fund kësaj heshtje duke publikuar fotografi nga vendi ku u rrahën Noizy dhe Cozman.

Gold AG shihet në shoqërim të miqve të tij. Burime të Periskopit mësojnë që ata kanë ardhur sot herët në mëngjes nga Zvicra.

Por, a po ndihet i rrezikuar edhe Gold AG, këtë nuk e dimë ende.

g_1473848090-8574432