Tags Posts tagged with "Lajme"

Tag: Lajme

Veç pak orë pas përleshjes, Gold Ag shkon në vendin e...

Dje ndodhi një përleshje mes dy reperëve Cozman dhe Noizy, ku i plagosur mbeti reperi Varrosi dhe Noizy, por ky i fundit më lehtë. Nuk...

Ja si duken sot pesënjakët që nëna kosovare i lindi para...

Të gjithë i mbajnë mend 5 binjakët të cilët i lindi nëna kosovare para 20 vitesh Arjeta, Xheneta, Kushtrimi, Kastrioti dhe Kreshniku janë pesënjakët që...