Upsss! Me këtë DETAJ Genta sapo nxorri sekretin që Fjorentina e Big...

Upsss! Me këtë DETAJ Genta sapo nxorri sekretin që Fjorentina e Big Brother është shtatzënë me këtë mashkull VIP? [FOTO]

151
0

Ish-banorja e shtëpisë së Big Brother, Genta Gjalpi, është një ndër personazhet më të komentuar në media. Pavarësisht se u bënë vite nga pjesmarrja e saj në BB, ajo vazhdon te jëtë shumë e kërkuar dhe e komentuar nga fansat e media.

Por së fundmi ajo i ka habitur të gjithë pasi ka zbuluar një sekret të dy persona të njohur të showbizit Xhani Demikën dhe Fjorentina Halilin. Së fundmi ish banorja ka publikuar këpucën e një foshnje dhe sipas tyre ato do të bëhen prindër për herë të parë. Dhuratën e parë e keni nga unë’ shkruan Genta krahas postimit ku etiketon dy miqtë e saj.

genjt.jpeg

Të jetë një shaka e rradhës?

loading...