U përfol se ishte ndarë nga bashkëshorti, Dasara Karaiskaj tregon të vërtetën

U përfol se ishte ndarë nga bashkëshorti, Dasara Karaiskaj tregon të vërtetën

1632
0

Moderatorja, Dasara Karaiskaj ashtu si çdo personazh i njohur i ekranit shpesh bëhet pjesë e lajmeve rozë, edhe këtë herë nuk u shpëtoi thashethemeve. Bashkëshorti i saj nuk është pjesë e televizionit dhe nuk i kemi parë shpesh bashkë, ndaj u përfol se ata mund të jenë ndarë. E ftuar kësaj jave në “Thumb”, Dasara ka sqaruar se si qëndron e vërteta rreth këtyre fjalëve që qarkullojnë për të dhe bashkëshortin e saj. Ajo u shpreh se nëse burri i saj nuk pranon të prononcohet në media, kjo nuk do të që ata janë ndarë. “Nuk jam ndarë, unë vazhdoj të jem e martuar. Burri im thjesht nuk dëshiron të më shoqërojë”, -është shprehur Dasara.