U përfol se është ndarë nga Elhaida Dani, veprimi i fundit i...

U përfol se është ndarë nga Elhaida Dani, veprimi i fundit i Ledianit zbulon çdo gjë për marrëdhënien e tyre

99
0

Kohë më parë në rrjet qarkulluan lajme se marrëdhënia e këngëtares së njohur shqiptare, Elhaida Dani dhe Ledian Agalliaj është në krizë.

Megjithatë së fundmi balerini iu ka dhënë fund zërave për ndarje, teksa e uroi partneren e tij për ditëlindje.Ai ka postuar në Instagram një foto teksa puthte në faqe Elhaidën, duke ua vënë kapakun njëherë e mirë se dyshja nuk janë më bashkë.

“Gëzuar ditëlindjen gjysma ime”– ka shkuar Lediani krahas fotos.

Kujtojmë që historia e tyre e dashurisë filloi në konkursin e kërcimit “Dancing with the Stars”.