Tags Posts tagged with "veprimi i fundit i Ledianit zbulon çdo gjë për marrëdhënien e tyre"

Tag: veprimi i fundit i Ledianit zbulon çdo gjë për marrëdhënien e tyre

U përfol se është ndarë nga Elhaida Dani, veprimi i fundit...

Kohë më parë në rrjet qarkulluan lajme se marrëdhënia e këngëtares së njohur shqiptare, Elhaida Dani dhe Ledian Agalliaj është në krizë. Megjithatë së fundmi...