Tags Posts tagged with "U përfol se është ndarë nga Elhaida Dani"

Tag: U përfol se është ndarë nga Elhaida Dani

U përfol se është ndarë nga Elhaida Dani, veprimi i fundit...

Kohë më parë në rrjet qarkulluan lajme se marrëdhënia e këngëtares së njohur shqiptare, Elhaida Dani dhe Ledian Agalliaj është në krizë. Megjithatë së fundmi...