“Turpërohen” miliarderët, të qeshura pafund në varrimin e gjyshes

“Turpërohen” miliarderët, të qeshura pafund në varrimin e gjyshes

335
0

Modelet më të famshme në botë, Bella dhe Gigi Hadid kanë kaluar një ngjarje të dhimbshme në familje. Gjyshja e tyre është ndarë nga jeta, ndërsa në ceremoninë mortore ka marrë pjesë edhe anëtarja më e re e familjes Hadid, Dua Lipa.

 

Këngëtarja shqiptare duket se ka forcuar lidhjen me vëlain e modeleve,  Anwar Hadid.

 

Dua i ka ndenjur pranë Anwar dhe motrave Hadid, Bella dhe Gigi, ndërsa grupi, i veshur në të zeza, duket se kanë kaluar kohë të mirë pranë njëri-tjetrit. Ata janë fotografuar duke qeshur dhe nuk e kanë shfaqur shumë dhimbjen e tyre.