Tragjedi në ditën më të bukur, çifti humb djalin 3-vjeçar. Babai në...

Tragjedi në ditën më të bukur, çifti humb djalin 3-vjeçar. Babai në gjendje të rëndë pas lajmit

167
0

Një çift të rinjsh që ishin bërë prindër tre vite më parë, po përballen me dhimbjen e madhe pasi humbën djalin e tyre pikërisht në ditën që ai mbushte 3 vjeç.

Vogëlushi humbi jetën dy orë pasi u dërgua në spital pasi ra nga kati i katërt i pallatit ku banonte.

Tragjedia i ndodhi familjes pikërisht në një ditë që po përgatiteshin të festonin ditëlindjen e tretë të djalit Edward Popadiuc.

Babai i tij i shkatërruar, Alexandru, kishte postuar një foto në Facebook vetëm pak orë para ngjarjes së rëndë ku shkruante “Gëzuar ditëlindjen, dashuria e babit.”

0_Bridge-Court-Harrow

Mediat shkruajnë se babai i djalit, ndodhet në gjendje të rëndë dhe nuk ka pushuar së qari që nga momenti që mori vesh se e humbi të birin.

 

Incidenti ndodhi një ditë pasi një djalë 18 muajsh vdiq pasi ra nga dritarja e shtëpisë në katin e nëntë në Tottenham në veri të Londrës.