“Takimi me vëllain e madh më të mirë në botë”, Arbana Osmani...

“Takimi me vëllain e madh më të mirë në botë”, Arbana Osmani publikon momentin e ëmbël të Diellit me Jonin (FOTO)

171
0

Disa ditë më parë, moderatorja e dashur për publikun, Arbana Osmani, u bë nënë për herë të dytë.Ajo dhe partneri i saj, Eduard Grishaj, nuk e fshehën për asnjë moment gëzimin, ndërsa të birin e pagëzuan me emrin e veçantë Diell. Së fundmi, Arbana ka ndarë në rrjete sociale një foto të ëmbël,”takimin e parë” e Diell me vëllain e madh Jonin.

“Takimi i parë me vëllain e madh më të mirë në botë”, shkruan moderatorja krahas fotos.