Takimi me Eliza Dushkun, gazetari rrëfen emocionet

Takimi me Eliza Dushkun, gazetari rrëfen emocionet

296
0

Gazetari sportiv i Televizionit Publik Shiptar, Defrim Methasani, rrëfen emocionet pas takimit me aktoren me famë botërore, Eliza Dushku. Ja çfarë shkruan Methasani në një status në rrjetin social FB: “Çdo ditë i them faleminderit profesionit që zgjodha në jetë dhe televizionit ku punoj prej 25 vitesh. Por, takimi në Vlorë me aktoren shqiptare me famë botërore, Eliza Dushku, vërtet më emocionoi pafund, dhe më dha shumë kënaqësi.  Ajo është imazhi i botërorit të fluturimeve në Shqipëri, por dhe krenaria dhe pasuria jonë kombëtare”-shkruan gazetari Defrim Methasani.