Takimi Ana-Andi/ Djali i ri bën pyetjen që askush se priste (Fotot)

Takimi Ana-Andi/ Djali i ri bën pyetjen që askush se priste (Fotot)

159
0

Sot ndodhi takimi mes Anës dhe Andit të ri në liqenin e Tiranës. Andi i vuri në dukje Anës vonesën e saj në takim, veprim që e kishte shumë bezdi, ndërsa vajza i tha se ishte shumë tip gjumash dhe u vonua për të.

“Unë në fakt jam shumë tip gjumash, por është edhe kjo gjëja tjetër që po përpiqesha të gjeja veshjet për në takim, meqë ishte djalë i ri e të dukesha bukur”, tha Ana. Ndërsa në studio Andi u shpreh se veprimet që bën dikush tregojnë shumë për personalitetin e tij.

Një pyetje ndryshe nga sa ishim mësuar të dëgjonim në Për’Puthen deri tani ishte nga ana e djalit të ri, i cili pyeti Anën për fëmijërinë e saj.