Tags Posts tagged with "Si nëpër filma"

Tag: Si nëpër filma

Si nëpër filma, luftë në Meksikë mes kartelit të...

  Një luftë e vërtetë me armë zjarri automatike ka shpërthyer në Culiacan, kryeqendra e Shtetit meksikan të Sinaloa, ku një patrullë policie ka gjetur...

Si nëpër filma, Ushtria rrethon Rinasin me kallash dhe blinda, ja...

Si është transformuar aeroporti i Rinasit. Blindat dhe forcat speciale kanë rrethuar perimetrin e sigurisë në aeroport. Aeroporti “Nënë Tereza” është blinduar ashtu siç u...