Tags Posts tagged with "nisin hetimet"

Tag: nisin hetimet

Vidhet Ministria e Brendshme dy herë brenda muajit, nisin hetimet

Prokuroria e Tiranës ka nisur hetimet për vjedhjen që dyshohet se ka ndodhur në datë 2 tetor në parkun e ministrisë së Brendshme. Dyshohet se...

Vlorë/ Plumba drejt shtëpisë së të riut në Selenicë, nisin hetimet

  Në orët e vona të natës është qëlluar me armë zjarri në drejtim të shtëpisë së një 26-vjeçari në Selenicë të Vlorës. Policia raporton...

Thyhet gjatë natës brava e Akademisë së Arteve, nisin hetimet

Persona ende të paidentifikuar nga policia kanë thyer bravën e Akademisë së Arteve dhe kanë mundur të futen brenda. Ngjarjen e ka denoncuar zëvendësrektori i...