Tags Posts tagged with "MOTI e martë"

Tag: MOTI e martë

MOTI e martë, 28 Prill 2020

RESHJET Nuk ka reshje në të gjithë qarqet (siç tregohet në tabelë për secilin qark). TEMPERATURAT Temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë: në bregdet: 10/...

MOTI e martë, 18 Shkurt 2020

Parashikohet moti  i qëndrueshëm, pa reshje shiu dhe me temperatura që në vendet e ulta do të arrijnë deri në 15 °C. RESHJET Nuk priten reshje...

MOTI e martë, 4 Shkurt 2020

RESHJET Priten reshje mesatare në qarqet Shkodër dhe Kukës, ndërsa të dobëta në qarqet e tjera. Në qarqet Shkodër dhe Kukës reshjet do të arrijnë...

Moti e martë, 14 Janar 2020

Sipas MeteoAlb: Edhe nesër mbetemi në ndikimin e vlerave të larta barike. Për pasojë moti PARAQITET me kthjellime dhe vranësira të lehta, ku më...

MOTI e martë, 19 Nëntor 2019

Reshje në të gjithë vendin dhe temperatura që ulen/ Ja çfarë rezervon moti për nesër RESHJET Priten reshje të dobëta në të gjitha qarqet dhe lokalisht...