MOTI e martë, 19 Nëntor 2019

MOTI e martë, 19 Nëntor 2019

264
0

Reshje në të gjithë vendin dhe temperatura që ulen/ Ja çfarë rezervon moti për nesër

RESHJET

Priten reshje të dobëta në të gjitha qarqet dhe lokalisht deri mesatare priten të jenë për qarqet Shkodër, Kukës, Vlorë dhe Gjirokastër, kryesisht gjatë pasdites së.

TEMPERATURAT

Temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 10 / 17 °C

në vendet e ulëta: 9 / 16 °C

në vendet malore: 5 / 11 °C

ERA

Era pritet të fryjë e lehtë deri mesatare.

Shperndaje