Tags Posts tagged with "Majk"

Tag: Majk

Ja këngëtari shqiptar që i ngjan aktorit turk tek Diamante dhe...

Ai është prej pak vitesh pjesë e muzikës shqiptare, por ka fituar shumë famë për shkak të zërit të veçantë që ka. Bëhet fjalë për...

Majk në zi, ja kush i vdes (Foto)

Reperi i Babastars, Majk, është duke mbajtur zi. Ai ka postuar në foton personale të profilit një foto të zezë që tregon se në familje...

Sherri me Noizyn, Getoari dhe Majk “braktisin” shokët?

Teksa “Babastars” është kryefjala e ditës dhe miqtë e tij janë në telashe, Getoar Selimi po shijon pushimet me të dashurën e tij, prezantuesen...

Majk anulon koncertet në Shqipëri nga frika e ndonjë sulmi nga...

Pas përplasjes që ndodhi disa ditë më parë në Prishtinë, anëtarët e grupeve OTR dhe Babastars ndihen të kërcënuar nga njëri-tjetri. Majk është pjesë e...

Ja çfarë thotë e dashura e Majkit për këngën e tij...

Reperi i Babastars, sapo ka publikuar projektin më të ri me titull "Kcen". Kënga është pëlqyer qysh në minutat e parë të publikimit, shkruan lajmi.net. E...

Verë 2016, 8 këngët shqiptare që thyen rekordet

Jemi zyrtarisht në vjeshtë dhe “gara” e artistëve për hitet verore ka përfunduar. Kanë qenë të shumtë artistët shqiptarë që kanë pushtuar diskotekat në bregdetin shqiptar...