Tags Posts tagged with "Leonora Jakupi"

Tag: Leonora Jakupi

Leonora Jakupi, 43-vjeç dhe beqare! Si i dha fund lidhjes së...

Kjo ditëlindje e ka gjetur single Leonora Jakupin. Këngëtarja e njohur kosovare ka festuar 43-vjetorin këtë javë në një festë larg së zakonshmes. Ajo...

Leonora Jakupi, si asnjeher tjeter , . . . Yll

Leonora Jakupi nuk është një prej atyre këngëtarëve që bën shpërndan foto në rrjetet sociale Ajo ka postuar sonte një foto me një fustan të...

Më në fund edhe Leonora Jakupi e nxjerr gjoksin jashtë (Foto)

Leonora Jakupi me foton që ka postuar para pak minutash në instagram ka marrë komente të shumta. Kjo pasi që këngëtarja në këtë foto...