Leonora Jakupi, si asnjeher tjeter , . . . Yll

Leonora Jakupi, si asnjeher tjeter , . . . Yll

318
0

Leonora Jakupi nuk është një prej atyre këngëtarëve që bën shpërndan foto në rrjetet sociale

Ajo ka postuar sonte një foto me një fustan të zi ku ekspozon shumë gjoksin e saj seksi derisa ka të vëna byzheteri të ndryshme që i shkojnë për shtati.

Nuk dihet se a është gati Leonora për ndonjë aheng apo është veshur kështu për të xhiruar ndonjë videoklip, të cilët ajo shpesh nuk i realizon.

Ndryshe, Leonora vazhdon që të jetë e çeliktë sa i përket lidhjeve të saj private dhe pak kush e di se kush është i dashuri i saj, edhe pse ka kohë që ajo përflitet se është në një lidhje