Tags Posts tagged with "foto dhe detaje nga dasma"

Tag: foto dhe detaje nga dasma

Martohet vëllai i Lulzim Bashës, foto dhe detaje nga dasma

Erlind Basha, vëllai i liderit demokrat, Lulzim Basha i ka dhënë fund beqarisë. Ai ka vënë kurorë këtë fundjavë me vajzën sipmatike, Eda Lundra. Ceremonia...

Martohet vëllai i Lulzim Bashës, foto dhe detaje nga dasma

Erlind Basha, vëllai i liderit demokrat, Lulzim Basha i ka dhënë fund beqarisë. Ai ka vënë kurorë këtë fundjavë me vajzën sipmatike, Eda Lundra. Ceremonia...