Martohet vëllai i Lulzim Bashës, foto dhe detaje nga dasma

Martohet vëllai i Lulzim Bashës, foto dhe detaje nga dasma

759
0

Erlind Basha, vëllai i liderit demokrat, Lulzim Basha i ka dhënë fund beqarisë. Ai ka vënë kurorë këtë fundjavë me vajzën sipmatike, Eda Lundra.

Ceremonia martesore, siç shihet në foto është zhvilluar në bregdetin e Dhermiut.

Më poshtë foto nga dasma e vëllait të Lulzim Bashës.