Martohet vëllai i Lulzim Bashës, foto dhe detaje nga dasma

Martohet vëllai i Lulzim Bashës, foto dhe detaje nga dasma

1560
0

14257514_10154250669600860_8880316186126115194_o-550x367-550x358

Erlind Basha, vëllai i liderit demokrat, Lulzim Basha i ka dhënë fund beqarisë. Ai ka vënë kurorë këtë fundjavë me vajzën sipmatike, Eda Lundra.

Ceremonia martesore, sicc shihet në foto është zhvilluar në bregdetin e Dhermiut.

Më poshtë foto nga dasma e vëllait të Lulzim Bashës.