Tags Posts tagged with "ENCA HAXHIA"

Tag: ENCA HAXHIA

Kurrë nuk u zbulua i kujt ishte “penisi” me të cilin...

Bëri bujë kur postoi fotot në Snapchat. Por kurrë nuk u zbulua se çka në të vërtetë ishte ai objekt që ngjante me organin gjenital...

Enca na përshëndet nga shtrati (Foto)

Pavarësisht se shumë e re në moshë këngëtarja Enca Haxhia hyri në skenën tonë shumë shpejt e eci me hapa gjigand teksa shkoi aq...

Çiljeta ka diçka për t’i thënë Noizyt dhe Encës (Foto)

“Zhurma Fest” ka rezultuar një sukses për Encën dhe Noizyn. Por duket se ata nuk janë të vetmit që janë gëzuar për çmimet e fituara....

Noizy sqaron sherrin me Encën, por çfarë thotë këngëtarja (Foto)

Vetëm pak kohë më parë mu duk se midis reperit Noizy dhe këngëtares Enca ka patur një krisje të raporteve të tyre. Por ka qenë...