Çiljeta ka diçka për t’i thënë Noizyt dhe Encës (Foto)

Çiljeta ka diçka për t’i thënë Noizyt dhe Encës (Foto)

1043
0

“Zhurma Fest” ka rezultuar një sukses për Encën dhe Noizyn.

Por duket se ata nuk janë të vetmit që janë gëzuar për çmimet e fituara. Përmes një fotoje të Instagram ka qenë këngëtarja Çiljeta Xhilaga gjithashtu pjesë e grupit OTR që i ka uruar për mbrëmjen e djeshme. “Urime bishat”,-shkruan Çiljeta krahas fotos së Encës dhe Noziyt në rrjete sociale. /Gazeta Express/