Noizy sqaron sherrin me Encën, por çfarë thotë këngëtarja (Foto)

Noizy sqaron sherrin me Encën, por çfarë thotë këngëtarja (Foto)

751
0

wwwwww_1473504926-7795281

Vetëm pak kohë më parë mu duk se midis reperit Noizy dhe këngëtares Enca ka patur një krisje të raporteve të tyre.

Por ka qenë Noizy që ka sqaruar tek “Zonë e Lirë” se këto konflikte nuk do të cënonin miqësinë mes tyre. Pas kësaj deklarate ka reaguar edhe Enca përmes një video në SnapChat ku me shaka shkruan se “ai po gënjen”. Më pas ajo thekson se Noizy do të mbetet i preferuari i saj.