Tags Posts tagged with "2 të vdekur"

Tag: 2 të vdekur

Makina fluturon në ajër dhe hyn në katin e dytë të...

Dy persona humbën jetën pasi një automjet tip Porsche ka ‘fluturuar’ në ajër dhe është përplasur në katin e dytë të një ndërtese. Aksidenti aspak...

Rrëzohet avioni në Bullgari, 2 të vdekur

Dy persona kanë humbur jetën si pasojë e rrëzimit të një avioni të vogël në qytezën Orizare në juglindje të Bullgarisë. Kryetari i Komunës...