Super në formë me të pasmet ekspozuar, në krahët e Olsi Bylykut...

Super në formë me të pasmet ekspozuar, në krahët e Olsi Bylykut pushimet e zjarrta të çiftit (FOTOT)

865
0

Olsi Bylyku dhe e dashura e tij Egli po shijojnë disa ditë pushimesh në Zakynthos.

Aktori i humorit Olsi Bylyku dhe e dashura e tij Egli kanë ndarë foton romantike nga pushimet buzë detit. Më të dashuruar se kurrë, Olsi dhe e dashura e tij kanë shijuar çdo moment. Veshur me rrobe banjo, në ujin e kristaltë Olsi Bylyku ka mbajtur në krah të dashurën e tij.

Super në formë, me të pasmet eskpozuar dhe e buzëqeshur në krahët e partnerit, Egli duket e lumtur.

 

 

Pak kohë më parë çifti bënë të njohur lidhjen e tyre dhe aktori i humorit e njohu për publikun e gjerë, duke treguar dhe historinë e tij të dashurisë me vajzën që studion për kanto.