SPAK arreston gjyqtaren Enkelejda Hoxha kryesekretaren Ela Mallkuçi dhe avokati Aldo Tabaku,...

SPAK arreston gjyqtaren Enkelejda Hoxha kryesekretaren Ela Mallkuçi dhe avokati Aldo Tabaku, mbi dhjetë të tjerë të shoqëruar

76
0

Gjyqtarja Enkelejda Hoxha është vënë në pranga mëngjesin e sotëm. Dosja.al ka mësuar se Hoxha është arrestuar me urdhër të Prokurorisë së Posaçme.

Bashkë me gjyqtaren Hoxha është arrestuar edhe kryesekretarja e Gjykatës së Krujës, Ela Mallkuçi dhe avokati Aldo Tabaku. Dosja.al mëson se janë arrestuar e shoqëruar mbi dhjetë persona të tjerë, identitetete të cilëve nuk bëhen ende me dije.

loading...