Sot, makthi i trafikut në akset që të çojnë në bregdet. Shmangni...

Sot, makthi i trafikut në akset që të çojnë në bregdet. Shmangni pikun e mesdites

66
0

Fundjava dhe zhvendosja drejt plazheve ka bërë që qarkullimi në akset kryesore të vendit të rritet ndjeshëm.

Aksi  Thumanë – Tirane- Durres është gjithnjë problematik sa i përket trafikut, sidomos gjatë sezonit të verës dhe specifikisht ne fundjave. Prandaj drejtuesit duhet te shmangin pikun  e qarkullimit, nese nuk deshirojne te presin ne trafik

Por e njëjta situatë paraqitet ishte mbrëmjen e djeshme edhe në rrethrrotullimin e Durrësit, ku pamjet tregojnë për një trafik shumë të rënduar.

loading...