‘Sonte fli me Meritonin, Ilnisa i lë për një natë partnerin konkurrentes...

‘Sonte fli me Meritonin, Ilnisa i lë për një natë partnerin konkurrentes së “Big Brother VIP”/ Çfarë ndodhi mes çiftit?

97
0

Ilnisa Agolli dhe Gazi së fundmi kanë injoruar hapur aktoren Egla Ceno, duke e quajtur atë fëmijë të vogël.

Gazetarja i tha banores se sonte do flejë me Merionin, sepse nuk ka as pelena dhe as qumësht për ta ushqyer dhe e qara e saj do ta lërë atë pa gjumë.

E prekur nga këto fjalë të Ilnisës, Egla i tha asaj se do ti fliste me një gojë tjetër, por janë në shtëpinë e “BBVIP” ku i shikojnë mijëra njerëz.

 

Pjesë nga biseda:

 

Ilnisa: Ti fli me Meritonin dhe unë po fle te ty

Egla: Jo unë do fle në mes. Po ma le një xhiro Meritonin të fle me të

Ilnisa: Po nuk kam pelena, as qumësht sepse do qash natën dhe do më lësh pa gjumë