Tags Posts tagged with "‘Sonte fli me Meritonin"

Tag: ‘Sonte fli me Meritonin

‘Sonte fli me Meritonin, Ilnisa i lë për një natë partnerin...

Ilnisa Agolli dhe Gazi së fundmi kanë injoruar hapur aktoren Egla Ceno, duke e quajtur atë fëmijë të vogël. Gazetarja i tha banores se sonte...