Tags Posts tagged with "Ilnisa i lë për një natë partnerin konkurrentes së “Big Brother VIP”/ Çfarë ndodhi mes çiftit?"

Tag: Ilnisa i lë për një natë partnerin konkurrentes së “Big Brother VIP”/ Çfarë ndodhi mes çiftit?

‘Sonte fli me Meritonin, Ilnisa i lë për një natë partnerin...

Ilnisa Agolli dhe Gazi së fundmi kanë injoruar hapur aktoren Egla Ceno, duke e quajtur atë fëmijë të vogël. Gazetarja i tha banores se sonte...