Siç premtoi… Monika Kryemadhi bojkoton oligarkët, shikoni ku i ka bërë pazaret...

Siç premtoi… Monika Kryemadhi bojkoton oligarkët, shikoni ku i ka bërë pazaret sot (FOTOT)

469
0

 

Ky ishte mesazhi që dha Monika Kryemadhi 4 ditë më parë në tubimin për 15-vjetorin e krijimit të LSI. Dhe duket se ka shembullin e bojkotit e ka nisur nga vetja.

70170028_454613988465301_5294350853715525632_n.jpg

Ditën e sotme, Kryemadhi është parë e fotografuar në dyqanin “Ha Shqip” në Tiranë ku tregtohen produkte vendase. Me një palë xhinse stil kauboj, një triko të thjeshtë, e flokët e kapura, Kryetarja e LSI s’e ka patur problem të bëjë vetë pazaret e madje edhe të futet në rradhë si të tjerë.

Siç premtoi... Monika Kryemadhi bojkoton oligarkët, shikoni ku i ka bërë pazaret sot (FOTOT)

Bie në sy edhe forma e mirë fizike e Kryemadhit e cila gjithsesi nuk e humbet thjeshtësinë e spontanitetin.