Si i çonte vrasësi lulet nga burgu, Roza tregon të fiksuarin pas...

Si i çonte vrasësi lulet nga burgu, Roza tregon të fiksuarin pas saj: Çdo fundjavë…

2656
0

Roza Lati ka treguar se një person i arrestuar dhe i dënuar për vrasje kishte qenë fans i çmendur i saj.

Moderatorja Roza Lati ka treguar së fundmi se pas saj ka qenë marrosur një person që ishte dënuar për vrasje. Teksa në puntatën e radhës ku kishte të ftuar reperin Stresi, ky i fundit bëri një video-telefonatë me një mikun e tij nga burgu.

Në këtë moment Roza tregoi se një djalë i burgosur çmendej pas aj.

Kishte rënë në burg për vrasje. Kishte probleme serioze. Më dërgonte çdo fundjavë lule, por nuk i postoja në Instagram pasi nuk doja të paralelizohesha me një tjetër vajzë shoëbizi që poston lule. Por që ishte i çmendur pas meje. Herën e fundit më dërgoi një pemë Bonsai,”- tha Lati më pas.