Shqiptarja nga Saranda, imazhi më i ri i kompanisë FIAT

Shqiptarja nga Saranda, imazhi më i ri i kompanisë FIAT

342
0

Shqiptarja nga Saranda Ava, shfaqet si një super heroinë që përballet me kriminel, ndërsa në anën tjetër ajo është një vajza normale, por në një nga skenat e klipit thyen xhamin e makinës së të dashurit të saj.

Këngëtarja 24-vjeçare, Ava Max është një nga emrat më premtuesë të tregut muzikor botëror. Me dy hite në repertorin e saj, ajo është kthyer në një nga emrat më të njohur të shqiptarëve që na përfaqësojnë në botë.

Ndërkohë makina në fjalë është prodhimi më i fundit i “FIAT”, të cilët kanë vendosur që të mbështesin Ava Max. 24-vjeçarja nga Saranda është bërë imazhi më i ri i markës italiane, të cilët e prezantojnë atë si një nga këngëtaret më të mira të muzikës Pop.

“Një nga këngëtaret më të mëdha të pop-it ndonjëherë dhe një nga qytetet më në modë. Duket se diçka e mahnitshme do të ndodhë”, shkruan kompania “Fiat” në mbishkrimin e këtij postimi.