Shikoni si duket ‘qeni më i gjatë’ në botë (VIDEO)

Shikoni si duket ‘qeni më i gjatë’ në botë (VIDEO)

400
0

Një fotografi e qenit për të cilin besohet të jetë më i gjati në botë, është postuar në profilin e Instagram – LADbible.

Videoja u shikua nga më shumë se 160,000 njerëz.

Disa komentuan se qeni ishte i lezetshëm, ndërsa të tjerët ishin nënçmues. “Nuk është qen, është kalë. Vendoseni shalën në atë send dhe hipni mbi të kur të perëndojë dielli”.

https://www.instagram.com/p/B2djCp4j6C2/?utm_source=ig_web_copy_link