Shikojeni çfarë i kanë thënë Noizyt për Getin pranë fotos së re...

Shikojeni çfarë i kanë thënë Noizyt për Getin pranë fotos së re në Instagram

651
0

Noizy e ka publikuar një foto të re dhe dikush i ka thënë diçka për Getoar Selimin.

Reperi Noizy ka pozuar gjysmë i zhveshur në Instagram, shkruan lajmi.net.

Kanë kaluar vetëm pak minuta prej kur Noizy e ka publikuar foton e re dhe komentet e shumta nuk kanë munguar, kjo pasi ai ndiqet nga një numër i madh i njerëzve.

Disa prej tyre kanë shkruar se Noizy është ndër reperët më të mirë.

E nëri madje ishte fans i Getoar Selimit dhe i ka komentuar Noizyt se është pikërisht Getoar Selimi reperi më i mirë shqiptar.

“Getoar Selimi eshte reperi me i mire Shqiptar👏🔥”, shkruan në komentin i cili u përcoll me shumë replika./Lajmi.net/