Shihni postimet/ David Beckham i dorëzon Instagramin e tij mjekes në Kharkiv

Shihni postimet/ David Beckham i dorëzon Instagramin e tij mjekes në Kharkiv

140
0

Gjatë ditës së diel, llogaria në Instagram e ish-futbollistit David Beckham paraqiti video dhe fotografi duke ndjekur Iryna-n, një anesteziologe fëmijësh dhe drejtuese e Qendrës Rajonale Perinatale, gjatë një dite në punë në mes të sulmeve në Ukrainë.

David Beckham i dorëzon Instagramin e tij mjekes në Kharkiv

Iryna u tregoi 71.5 milionë ndjekësve të Beckham, ambasador i Unicef, bodrumin e ngushtë ku u evakuuan të gjitha gratë shtatzëna dhe nënat e reja gjatë ditës së parë të pushtimit rus. Ajo postoi fotografi të të porsalindurve. Në një klip, ajo filmoi një nënë të re, Yana, duke mbajtur djalin e saj, Mykhailo, i cili lindi me probleme të frymëmarrjes.