Seks jashtë martese, vajza rrihet me kamxhik në sytë e qindra njerëzve!...

Seks jashtë martese, vajza rrihet me kamxhik në sytë e qindra njerëzve! Të qara e ulërima

506
0

Një vajzë e re është dënuar në Indonezi me goditje me kamxhik pasi kishte kryer marrëdhenie seksuale dhe nuk ishtë e martuar.

Sipas ligjit të Shariatit, shteti islamik nuk lejon seksin jashtë martese. Gruaja u shpall fajtore dhe u dënua me 20 goditje me kamxhik në publik.

Qindra njerëz u mblodhën për të parë nga afër denimin e saj dhe e kanë fotografuar. Sipas Daily Mail, shumë qytetarë e kanë share dhe pështyrë. Ekzekutuesi me maskë e ka goditur gruan 20 herë duke e gjakosur ndërsa ajo qante dhe bërtiste.

Ligji i hariatit është shumë strikt në shtetin aziatik dhe shumë përsona dënohen dhe me vdekje.

Pamje shokuese me siguri për të gjithë ata që mendojnë se këto fotografi janë të dala nga filmat…

57289432_394348017812566_1108334280875966464_n.png

57155323_2223509594565140_7207531601788403712_n.png