Ronela Hajati, e thjeshte ne veshje

Ronela Hajati, e thjeshte ne veshje

325
0

Këngëtarja Ronela Hajati nuk ngurron së treguari natyrën e saj të thjeshtë dhe të çiltër. Ajo ka publikuar së fundmi në “Instagram” një foto të realizuar nga një vend bregdetar, ku shihet me një fustan të cilin e konsideron si më të preferuarin e saj përgjatë verës.

Mirëpo, një ndjekëse i ka shkruar se fustani në fjalë gjendet në të gjithë tregun  e Medresesë. Në dallim me kolegët e saj që konkurrojnë me veshjet e markave më të shtrenjta, Ronela e ka marrë me sportivitet komentin duke shkruar: Punë e madhe! Mua më pëlqen.

Shperndaje