Rita Ora s’ju lë ta harroni! Vjen me katër fotografi të reja...

Rita Ora s’ju lë ta harroni! Vjen me katër fotografi të reja lakuriq

432
0

Këngëtarja Rita Ora nuk e ka ndërmend të ndalet së pozuari lakuriq. Së fundmi ka ardhur me katër fotografi të reja pa asnjë rrobë në trup. Rita shihet e zhveshur pranë bregdetit ndërsa pjesët intime i ka mbuluar e duar dhe këmbë. Por pavarësisht kësaj ajo duket tejet seksi dhe ka rrëmbyer komplet vëmendjen e ndjekësve të cilët e kanë ‘mbuluar’ me pëlqime e komente përkrah fotografive në Instagram.