Rita Ora mahnit me veshjen, shfaqet me një fustan të kuq në...

Rita Ora mahnit me veshjen, shfaqet me një fustan të kuq në Londër

337
0

Rita Ora shquhet për stilin e saj në veshje dhe edhe këtë herë ajo ka arritur të tërheq vëmendjen e mediave botërore gjatë një takimi të zhvilluar në Londër. Këngëtarja 27-vjeçare arriti në Annabel e veshur në një fustan të mahnitshëm të kuq. Fustani me pupla bënte që këngëtarja me origjinë shqiptare të dukej joshëse dhe seksi. Vetëm dje Rita solli këngën më të re që është pjesë e albumit, “Cashemere”, i cili u mirëprit prej adhuruesve të artistes.