Tags Posts tagged with "Rita Ora mahnit me veshjen"

Tag: Rita Ora mahnit me veshjen

Rita Ora mahnit me veshjen, shfaqet me një fustan të kuq...

Rita Ora shquhet për stilin e saj në veshje dhe edhe këtë herë ajo ka arritur të tërheq vëmendjen e mediave botërore gjatë një...