Tags Posts tagged with "shfaqet me një fustan të kuq në Londër"

Tag: shfaqet me një fustan të kuq në Londër

Rita Ora mahnit me veshjen, shfaqet me një fustan të kuq...

Rita Ora shquhet për stilin e saj në veshje dhe edhe këtë herë ajo ka arritur të tërheq vëmendjen e mediave botërore gjatë një...