Rexhinaldo “behet” i kuq

Rexhinaldo “behet” i kuq

59
0

Rikthehet Rexhinaldo, ish futbollisti i Lacit dhe I Kukesit  do te jete nen urdherat e trajnerit te “drmave” Sormani, teksa eshte paraqitur ne zyrat e ekipit te Partizanit. Problemi më i madh i Partizanit në kampionatin deri tani dhe miqësoret e zhvilluara në Turqi, është shënimi i golave. Të kuqtë e kanë të vështirë që të gjejnë rrjetën e kundërshtarit. Pikërisht për këtë arsye po tentohet dhe pritet të zyrtarizohet “Këpuca e Artë” e sezonit të shkuar.

Rexhinaldon ka mbërritur sërish në Shqipëri. Vetëm se këtë herë për të hedhur firmën te skuadra e Partizanit. Ndërsa mbetet ende të presim rreth detajeve të kontratës, të kuqtë janë përforcuar seriozisht në aspektin e sulmit.

 

loading...
Shperndaje