Reagon edhe Linda Morina, nuk do ta besoni si i quan Cozmanin...

Reagon edhe Linda Morina, nuk do ta besoni si i quan Cozmanin dhe Noizyn

758
0

l_1473848643-8043072

As Linda Morina nuk ka qëndruar indiferente karshi përleshje së reperav shqiptar Noizy dhe Cozman.

Si të gjithëve as asaj nuk i pëlqen t’i shoh të përçare popullin shqiptar por të bashkuar, shkruan Magazina.al.

Ajo e ka cilësuar si të turpshme gjënë që bënë dje grupet OTR dhe Babastars, duke i quajtur personazhet kryesore të kësaj përleshje “patriota të hoteleve”

“pershendetje te gjithve pash ne portale qe kishte pas perleshje mes noizyt dhe cozmanit nuk me erdhi mire sepse te gjithe shqiptaret dua ti shoh te bashkuar jo te perqar keshtu qe kan than te moqmit gur gur marohet kalaja fjal fjal bahet belaja turpi qoft mbi noizyn dhe mbi cozmanin e flliqen krejt patriota te hoteleve”, ka shkrua ajo.