Princesha në të kuqe (FOTO)

Princesha në të kuqe (FOTO)

416
0

38d4912200000578-0-image-a-5_1474953931682-690x380

Dukesha e Kembrixhit, dukej për mrekulli në një fustan të kuq. Ajo po e shoqëronte Prindin William për një ceremoni historike në Kanada gjatë mbrëmjes të së hënës.

Princesha kishte veshur një fustan që kushton 1000 dollarë dhe në të kishte vendosur një brosh prej diamantesh që i përket familjes mbretërore.

Ajo është nënë e dy fëmijëve, por dukesha duket jashtëzakonisht elegante edhe pas shtatzënive.
Shperndaje