PD nis djegien e mandateve, ja çfarë po ndodh te LSI në...

PD nis djegien e mandateve, ja çfarë po ndodh te LSI në këto momente

145
0

Ndërkohë që Partia Demokratike ka nisur që sonte procedurën e lënies së mandateve, duke i paraprirë protestës së ditës nesërme. Partia Lëvizja Socialiste për Integrim është duke mbledhur firmat e kandidatëve për deputetë dhe deputetëve. Gjithçka është duke u zhvilluar te zyrat qendrore të LSI, ku janë mbledhur që të gjithë. Mesa kuptohet Partia LSI ka vendosur të anashkalojë mbledhjen e Këshillit Kombëtar.

 

loading...